Workshopy, kurzy, akce, semináře

Kurzy pro nevěsty i nové svatební koordinátorky

Chystáme nově online kurzy pro nevěsty či svědkyně - pro organizaci skvělé svatby podle Vašich snů. V přípravě jsou také kurzy pro svatební koordinátorky - připravíme vás na to, abyste mohla začít podnikat v tomto nádherném oboru a začala se tak živit tím, co budete milovat. Předáme veškeré know how, vše vás naučíme a připravíme vás na to, abyste ihned po skončení kurzu mohla začít svou práci snů vykonávat.

 

Kurzy budou dostupné během léta/podzimu 2022. V případě přeběžného zájmu si pište o více informací na pavlamusilova@tva-svatba.cz

Workshop pro nevěsty

Chystáte svatbu na rok 2022? Něco už máte zařízené, v něčem tápete, nemůžete zbytečně navyšovat rozpočet svěřením všeho do rukou profesionálů, ale přesto byste si přála dokonalou svatbu vyladěnou do posledního detailu? Pak je tento workshop přesně pro Vás 🙂 Projdeme si vše týkající se organizace svatby, na co nezapomenout, na čem se dá ušetřit a na čem raději nešetřit. Jak sestavit harmonogram, jak zařídit, aby vše šlapalo a na nic se nezapomnělo a mnohem více. Předám Vám to nejdůležitější ze svého know - how, a zbytek už bude na Vás 🙂

Cena obsahuje tištěné materiály, výklad, čas na diskuzi, předání tipůzkušeností svatební koordinátorky, občerstvení, ochutnávku svatebního cukroví.

Samozřejmostí je prostor pro diskuzi a Vaše dotazy.

Omezený počet účastníků. Rezervujte si své místo včas 🙂

KDY:  26.2.2022 od 13 hodin

          27.2.2022 od 10 hodin

KDE: Boskovice

Cena 950 Kč 

V ceně je zahrnuto občerstvení, materiály a ochutnávka svatebního cukroví. Místo je bráno jako rezervované po úhradě částky.

 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA EMAILU PAVLAMUSILOVA@TVA-SVATBA.CZ