Pavla Chlupová Musilová

Jsem svatební koordinátorka, která miluje svou práci a svoje nadšení vkládám do každé svatby.
Pomáhám budoucím nevěstám s koordinací a organizací svatby, zajistím ověřené dodavatele, vyzdobím místo obřadu i hostiny a postarám se o hladký průběh celého svatebního dne. 

Jsem moc ráda, že Vás mohu přivítat na mých stránkách. Věřím, že tu najdete inspiraci i pomoc, kterou při plánování svatby hledáte a které není nikdy dost.

Jsem svatební koordinátorka a miluju svou práci. Dělám ji s nadšením a láskou a to se snažím vložit do každé svatby. 

Ráda cokoliv zařizuji, organizuji, plánuji, dohodnu pro Vás lepší podmínky u dodavatelů, vytvořím harmonogram i rozpočet na míru. Pokud nechcete přímo svatbu na klíč nebo celkovou organizaci, pomohu Vám jen s tím, s čím budete potřebovat.

Vím, čím při organizaci svatby začít, kam jít, na čem ušetřit a na čem naopak nešetřit. 

Věřím, že svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů v životě ženy a muže. Snažím se ho vždy udělat nezapomenutelný, krásný a jedinečný. Aby se každá z vás i po letech zachvěla radostí a tím příjemným napětím, když si na svůj svatební den vzpomenete. Aby se každá z vás ve svůj svatební den cítila hlavně v pohodě, krásná, přitažlivá, spokojená a šťastná, naplněná láskou i radostným očekáváním z budoucího manželského života.

Snažím se vždy snoubence co nejlépe poznat, vycítit, jací jsou, co mají rádi a co naopak ne. Co se k nim hodí, co podtrhuje jejich jedinečnost. Jaký styl svatby bude pro ně ten pravý, jak jemně skloubit a sladit dekorace, harmonogram, šaty i obědové menu, aby se k sobě vše hodilo a podtrhlo tak jedinečnou atmosféru jejich svatebního dne.

Ráda tvořím a miluju ten pocit, když mi pod rukama vzniká něco nového, čím udělám někomu dalšímu radost. Ráda hledám nové kombinace, vzory a barvy. Mám také ráda, když je každá nevěsta originální a svá.

Ne vždy jsem si byla v této oblasti tak jistá...

Než jsem se dostala do této fáze, trvalo to dlouho. Začalo to jedním velkým snem středoškolačky, která si usmyslela, že jednou bude svatební koordinátorkou. Bavilo mě cokoliv organizovat, zařizovat, a k tomu jsem milovala svět svateb a vše kolem. Celých 10 let jsem tuto oblast sledovala a pořád snila a tajně doufala, že jednou seberu odvahu a konečně začnu dělat, co mě baví. Mezitím jsem stále střídala pracovní pozice, pohybovala jsem se především v oblasti administrativy. Práce mě nebavila, domů jsem chodila otrávená, naštvaná, netěšila se na další den. Těšila jsem se pouze na pátek a na víkend a už v neděli ráno jsem byla znovu naštvaná, že druhý den musím zase do té práce.

Dekorace jsem si tvořila doma jen tak pro sebe, sledovala svatební trendy a přispívala do diskuzí na internetu, kde se nevěsty ptaly na rady. Anonymně schovaná za obrazovkou počítače.

Pak přišel nástup na mateřskou dovolenou. Byla jsem ráda, že mám konečně klid od té své neoblíbené práce a zároveň jsem věděla, že musím něco udělat, abych se tam už nikdy nemusela vrátit. S příchodem syna mi bylo jasné, že dál už nechci pracovat pro despotického šéfa a dělat to, co mě nebaví. Ale že chci tvořit, pomáhat nevěstám s jejich velkým dnem, podílet se na něm.

Děti jsou opravdu našimi velkými učiteli. Až syn mi pomohl uvědomit si, že život je tady a teď, neodkládat věci na "až někdy". Že náš život probíhá nyní. Ne, až děti vyrostou. Až dostavíme dům. Až splatíme hypotéku. Až budeme starší a mít více zkušeností. Ne. Je prostě teď, běží, nečeká.

A tak jsem se rozhodla, tady a teď, jít do toho. Znovu jsem propadla svatbám a celé svatební problematice. Zúčastnila jsem se kurzu pro svatební koordinátorky, prošla několika dalšími školeními a vzdělávacími programy a pak se do toho konečně pustila. Do mého vysněného povolání.

A nyní v životě konečně dělám to, co mě baví, naplňuje. Svatbami prostě žiju. A není to klišé. Je to skutečnost 🙂 

Když třeba zdobíme nějakou svatbu, čas se jakoby zrychlí, je neuvěřitelné, jak to uteče. Pak, když vidím ten výsledek a spokojenost nevěsty, je to ta nejlepší zpětná vazba. To se nedá ani popsat. Ale Vy, co děláte svou práci s radostí a láskou, určitě víte, o čem mluvím.

Ráda i Vám pomohu s organizací, koordinací svatby či její výzdobou, a provedu Vás bez problémů celým svatebním dnem.

Vím, jak zařídit a zorganizovat skvělou svatbu a to bez jakýchkoliv Vašich nervů a starostí. Ty nechte na mne, ráda se o vše postarám 🙂 

 

Budu se těšit!

Pavla Chlupová Musilová